عبادت به جز خدمت خلق نیست به تسبیه وسجاده دلق نیست

ما آزادیم در حالی که نیستیم

در حاشیه انجمن هواداران پرشین بلاگ

پنجشنبه 27 مهر 1385

نوع مطلب :عمومی، 

بعد برپایی همایش وبلاگ نویسان برای اولین بار در گیلان که به دلیل نا کارآمدی دوستان در رشت موجب این شد که وبلاگ نویسان کمی از رشت در آن حضور داشته باشند سیر انتقادات از همایش به حدی بالا رفت از سوی چند تن از دوستانی که درآن حضور داشتن (آنهایی که کنج گود نشته اند و می گویند لنگش کن ) که به هدف کار توجهی نداشته و فقط به کاستی ها تو جه داشتند ، همچنین مطالبی که از سوی دوستان که در برگزاری همایش متاسفانه افتخار آشنایی با هاشون نصیب من شد مدتی بود حس حالی برای به روز کردن کلبه کلاغ سیاه قارقاری نبود (حالا انگار چندتا طرفدار داره این وبلاگ)

از دوستانی که انتقاد کردن گلایه ای ندارم و انتقاداتشون به دیده چشم می پذیرم ولی در جواب این دوستان تنها می توانم بگویم که هدف چیزی نبود جز جمع شدن وبلاگ نویسان گیلانی به طور مرتب دور هم ، همین بس ، که شروع این کار که با حضور 30 یا 35 نفر بود به عهده من بود و تمام انتقادات قبول می کنم ولی تو دوست عزیز آیا ظرف دو هفته این اجتماع آشتفه وبلاگ نویس گیلانی رو می توانستی درور هم جمع کنی ؟ آره می تونی اولین بارش من انجام دادم تحت نام انجمن هواداران پرشین بلاگ در گیلان دفعه بعد تو این کار انجام بده بزار ادامه پیدا کنه به خاطر آشنا شدن وبلاگ نویسان گیلانی با هم.

اما برسیم سراغ دوستانی که متاسفانه افتخار همکاری با هاشون داشتم .

خانم مدیری که که اقای مسول کشته مرده شماست ،ریاست واسه کسی انجام بده که ذلیلت باشه خوب منو می شناسی وقتی صحبت دل و عشق به وطن باشه از هیچ چیز نمی گذرم حالا اون وطن جایی باشه که همه آبا و اجداد من تو اون بزرگ شدن یه جایی به وسط سرزمین دلاوری بزرگ به نام میرزاکوچک خان، ادای پاکی داری ولی پاک نیستی همیشه درگیری با خودت و همین بسه واسط اگه چیز خاصی باشه تو اون عکسا ،همون چند تای که دست من هست گواه که می تونه خیلی حرفا بزنه ، ریساتو بزار لبه چشمه آبشون بخور

.

خانمی که اعدای حق کشی داری و من حقت خوردم من میهن بلاگ می نویسم و هیچ ربطی هم به پرشین بلاگ نداره ولی وقتی صحبت گیلان می شه دیگه فرقی نمی کنه کجا بنویسی مهم گیلان اینم واسه روشن شدنت گفتم و همین الان می گم من می رم کنارم آخه پرشین بلاگی نیستم تو بیا رییس شو حالشو ببر چون به نظر من بعضی ها که بالا دستت هستن نیت کار یادشون رفته بر نخور به اونایی که سالم داره کار می کنه ، فقط بدون واسه کی داری کار می کمی نمایده قسمتی از وبلاگ نویسان گیلانی هستی .

آقای مدیری که کشته مرده نمایندت هستی تو استان من هر چی هستم وقتی واسه عشق به وطنم و جوناش کار کنم زیر بار حرف زور و کثافت کاری نمی رم اینو بفهم و یه خورده دقیق نگا کن بدون سمتی که داری واسه اینه که یه قشر جون حمایت کنی نه اینکه به دنبال .... باشی.

آقای مدیر به من گفته شده که مبلغ X به عنوان هذینه برای گیلان در نظر گرفته شده هر چقدر حساب می کنم می بینم چیزی کمتر ازX صرف این همایش شده ، باقی مبلغ به نام گیلان صرف چه کاری شده آیا به صاحب اصلی بازگردانده شده یا به نام گیلان عزیز صرف کارهای دیگه شده ؟

آقای مدیر جمع خشک به دردت خودت می خوره و هیچ حقی نداری به گیلانی ها توهین کنی و این مطمن باش تا زمانی که بتونم جایی که من هستم نمی زارم به گیلانی ها توهین شه این ُ آویزه گوشت کن و در انتها بگم من به میل شما نیومدم که می گی می خواستم ایمان کار کنه واسه پرشین بلاگ من به میل خودم و برای عشق به استان گیلان با این نهاد همکاری کردم من نه کارمند و نه حقوق بگیر شما هستم که چنین مطلبی را بیان می کنی در مورد من اینم یادت باشه آقای مدیر.

آقای مدیر ببین چند تا از زیر مجموعه هات در حال کار کردن هستن چیزی که فعلا معلومه در حدود چهارهفتم هست ، اون هم نه با تمام قوا!!! شما هم بحث از رسمی و خشک بودن می کنی اول به راندمان کاریت نگاه کن بعد بٌلف بزن آقای مدیر.

جایی که جلسه علنی بوده فکر نکنم داشتن و پخش کردن عکس ها و فیلم همایش توسط رییسان ممنوع بشه که شما چنین چیزی گفتی نکنه منظور از رییسان خودت هستی ولی شما یک نفری تازه مدیری تو .

در ضمن آدم هر بحثی و هر حرفی رو هر جا درج نمی کنه ، آقای مدیر نوشته های شما در وبلاگ X باعث زیر سوال رفتن انجمن گیلان شده و چناچه روش کار بشه این انجمن به ... متهم می شه که اصلا درست نیست که چنین حالتی رخ بده با این همه مشکلات و عدم جا افتادن این انجمن برای بعضی از دوستان گیلانی .

آقای مدیر به جای گذاشتن چهره خود برای عموم بهتر بود از عکس های مهمانان همایش استفاده می کردی معرفی نامه شما نبود که گزارش انجمن هواداران پرشین بلاگ در گیلان بود .

و در نهایت آقای مدیر اگر این شعار زیبا رو که ما آمده ایم تا بگویم هیچ کس تنها نیست شما به عنوان شعار انجمن هواداران پرشین بلاگ انتخاب کردین بهتر عوض کنی و به جاش بگی  من آمده ام تا بگویم من هستم .هر چند عده ای از دوستان بعد از خواندن این مطالب خواهند گفت دلیل تاخیر طولانی این اعتراضات چه بوده که من پیشاپیش اعلام می کنم که تنها دلیل این کار این بود که سروران گرام شاید به این مشکلات پی برده باشه و اصلاح کنند رفتارشان را.

به امید موفقیت انجمن هواداران پرشین بلاگ در گیلان .

                                                                     

                                                    قربون همتون ایمان یا همون (Black Jay).
تعداد کل صفحات: (4) 1   2   3   4   

فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

اَبر برچسبها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic